LEDVANCE ECO CLASS AREALIGHTING Gen 2 60 W 6500 K Gray
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Streetlighting luminaires. Product features: Available with color temperature: 2,700 K, 3,000 K, 4,000 K, 6,500 K. Lifetime (L70/B50): up to 50,000 h. Type of protection: IP66. Impact resistance: IK08. Operating temperature range at ta: -35…50 °C. Robust die-cast aluminum housing. Suitable for spigot diameter of 42 mm, 48 mm and 60 mm. Product benefits: Energy savings thanks to high system efficacy: up to 120 lm/W. Low maintenance and operation costs due to long lifetime of LED. 5 years guarantee. Areas of application: Road lighting. Streets. Car parks. Area lighting.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ECO CLASS AREALIGHTING Gen 2 60 W 6500 K Gray |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustus
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 151 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 409 mm |
| Kõrgus/sügavus | 83 mm |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 100-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 60 W |
| Efektiivne valgusvoog | 7200 lm |
| Valgusti tõhusus | 120 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 8 | Kaubaalus: 96
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.