LEDVANCE DULUX LED D EM & AC MAINS V 9W 830 G24D-3
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED replacement for CFLni with 2-pin G24d base for CCG and AC mains operation. Product features: LED replacement for conventional compact fluorescent lamps for use in CCG luminaires or on AC mains. Lifetime: up to 30,000 h. Rotatable base around its longitudinal axis (± 90°). Single-ended two-pin plug-in G24d base. Type of protection: IP20. Mercury-free lamps. Product benefits: Easy installation. Low energy consumption. Easy relamping thanks to compact design. Operation directly on 230 V AC mains possible. Areas of application: General illumination within ambient temperatures from -20…+45 °C. Supermarkets and department stores. Walkways and corridors. Hotels, restaurants.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DULUX LED D EM & AC MAINS V 9W 830 G24D-3 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED kompaktluminofoorlambid G24d-3 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1404750 |
| Lambipesa | G24d-3 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 110 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Pikkus | 171 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 120 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.