LEDVANCE DOWNLIGHT SLIM SQUARE FRAME 105 WT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Surface mounting frame, square shape. Product features: Low mounting depth. Robust polycarbonate casing. Mounting accessories included. Product benefits: Cable entry on the side for electrical connection with low profil. Easy installation thanks to included drilling template. Areas of application: General illumination. Public areas. Stairways. Corridors. Foyers. Shops.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DOWNLIGHT SLIM SQUARE FRAME 105 WT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustite raamid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 121 mm |
| Kõrgus | 54 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 121 mm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.