LEDVANCE DOWNLIGHT SLIM ROUND 105 6 W 3000 K WT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Flat downlights with integrated driver, round shape. Product features: Small visible bezel. Connector box with push wire terminal for tool-free connection. Light guide made of non-yellowing PMMA for long lifetime. Product benefits: Very slim housing. Low installation depth. High luminous efficacy. Energy savings up to 60 % (compared to luminaires that use CFL lamps). Very homogenous light. Functional design. Easy installation with fast connection. Simple installation thanks to integrated driver. Areas of application: Direct replacement for luminaires with compact fluorescent lamps. General illumination. Public areas. Stairways. Corridors. Foyers. Shops. Equipment / Accessories: Surface mounting frames available as accessories.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DOWNLIGHT SLIM ROUND 105 6 W 3000 K WT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid Seinale paigaldatavad lambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 105 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 105 mm |
| Kõrgus/sügavus | 30 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 420 lm |
| Valgusti tõhusus | 70 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 1296
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.