LEDVANCE DOWNLIGHT IP44 DN 215 30W 830 WT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Downlights with IP44 grade. Product features: Type of protection: IP44. Luminous efficacy: 100 lm/W. Product benefits: High luminous efficacy. Very homogenous light. Simple installation thanks to integrated driver. Areas of application: Direct replacement for luminaires with fluorescent lamps. General illumination. Public areas. Stairways. Corridors. Shops. Bathrooms. Equipment / Accessories: Surface mounting frames available as accessories.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DOWNLIGHT IP44 DN 215 30W 830 WT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 215 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 41 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 30 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3000 lm |
| Valgusti tõhusus | 100 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 540
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.