LEDVANCE DOWNLIGHT ALU 200 35 W 6500 K IP44/IP20 WT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Downlight luminaires with aluminum housing. Product features: Diameter of required ceiling cut-out: 150 mm or 200 mm (depending on version). Type of protection: IP44. Product benefits: High luminous efficacy. Energy savings up to 60 % (compared to luminaires that use CFL lamps). Very homogenous light. Functional design. Easy installation with fast connection. External driver for extended flexibility (compatible with selected DALI drivers). 5 years guarantee. Areas of application: Direct replacement for luminaires with compact fluorescent lamps. General illumination. Public areas. Stairways. Corridors. Foyers. Shops.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DOWNLIGHT ALU 200 35 W 6500 K IP44/IP20 WT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 200 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 61 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 35 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3150 lm |
| Valgusti tõhusus | 90 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.