LEDVANCE DOT-IT NURSERY RGB
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Touch dim luminaire, battery operated, RGB light. Product features: RGB color control. Dimmable via Touch DIM. Product benefits: Can easily be moved to where light is needed thanks to battery operation. Economical operation due to low power consumption. Accessories for flexible mounting options included. Areas of application: Children’s bedrooms. For indoor use only. Nightlight.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DOT-IT NURSERY RGB |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 140 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 195 mm |
| Nimipinge | 4-5 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Süsteemi võimsus | 0.2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.