LEDVANCE DL CMFT ZB D100 P 13W 93040 OP WT LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DL CMFT ZB D100 P 13W 93040 OP WT LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 3000-4000 K |
| Süsteemi võimsus | 13 W |
Pakend: 1 | Karp: 12
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.