LEDVANCE DECOR FUJI 1XPENDANT 5W 830 BK LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR FUJI 1XPENDANT 5W 830 BK LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Kõrgus/sügavus | 1500 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 180 lm |
| Valgusti tõhusus | 40 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.