LEDVANCE DAMP PROOF SLIM VALUE 1200 36 W 4000 K IP65 GY
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Damp-proof luminaire with slim housing. Product features: High luminous efficacy: up to 110 lm/W. Beam angle: 120°. Type of protection: IP65. Product benefits: Evenly distributed light. Energy savings of up to 50 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps). Very slim housing. Easy installation as mounting brackets can be positioned freely on the luminaire. Tool-free electrical connection due to push button connector. 3 years guarantee. Easy access to electrical terminal thanks end caps with clip mechanism. Areas of application: Industrial and storage facilities. Car parks and underpasses. Garages. Workshops, assembly lines. Equipment / Accessories: Stainless steel clamps with safety screws included. Mounting accessories included (suspension kit, theft protection kit).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DAMP PROOF SLIM VALUE 1200 36 W 4000 K IP65 GY |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
3Proofid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad LEDVANCE SALE
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 35 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 48 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 36 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4000 lm |
| Valgusti tõhusus | 110 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 20 | Kaubaalus: 560
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.