LEDVANCE DAMP PROOF SLIM ECO 1200 36W 865 IP65
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Damp-proof luminaire with slim housing. Product features: High luminous efficacy: up to 120 lm/W. Beam angle: 110°. Type of protection: IP65. Product benefits: Evenly distributed light. Energy savings of up to 50 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps). Very slim housing. Areas of application: Industrial and storage facilities. Car parks and underpasses. Garages. Workshops, assembly lines.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DAMP PROOF SLIM ECO 1200 36W 865 IP65 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
3Proofid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 60 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 36 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4320 lm |
| Valgusti tõhusus | 120 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 18
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.