LEDVANCE DAMP PROOF SENSOR 1500 58W 840 IP65 GY
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Damp-proof luminaires, classic shape with high frequency sensor. Product features: High frequency sensor for daylight and motion detection. Sensor with Master-Slave and Master-Master functionality. High luminous efficacy: up to 139 lm/W. Beam angle: 110°. Product benefits: Installation of multiple sensor switched luminaires possible due to Master-Slave and Master-Master functionality. Multiple adjustments of sensor range, daylight detection and hold time. Low flicker ≤ 10 %. Easy installation, no tools required for connection. 5 years guarantee. Areas of application: Industrial and storage facilities. Car parks and underpasses. Garages. Workshops, assembly lines. Equipment / Accessories: Mounting brackets, Antitheft protection, triangle, 2nd cable gland and 2 grommets included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DAMP PROOF SENSOR 1500 58W 840 IP65 GY |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
3Proofid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 82 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1500 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 58 W |
| Efektiivne valgusvoog | 8000 lm |
| Valgusti tõhusus | 138 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.