LEDVANCE DAMP PROOF HOUSING DALI 1200 P 1XLAMP IP65
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Damp-proof luminaire for dimmable LED TUBE. Product features: Luminaire housing, available for 1 or 2 T8 LED tubes. Dimmable EXTERNAL SYSTEM Driver is already installed. Suitable for LEDVANCE LED TUBE T8 EXTERNAL SYSTEM. DALI 2.0 interface for light management system integration. Integrated electrical fuse. Type of protection: IP65. Product benefits: Easy and quick installation. Prewired for easy installation of LED TUBE T8 EXTERNAL SYSTEM. Toolless installation. Robust housing. Sustainable solution thanks to exchangeable light sources. 5 years guarantee. Areas of application: Parking lots, warehouses, production areas. Dimmable installations. Car parks and underpasses. Garages. Equipment / Accessories: Through-wiring cable kit available. Stainless steel clamps and M20 cable gland included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DAMP PROOF HOUSING DALI 1200 P 1XLAMP IP65 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1940 00 |
| Laius | 65 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Pikkus | 1280 mm |
| Kõrgus/sügavus | 70 mm |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
Pakend: 1 | Karp: 9
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.