LEDVANCE DAMP PROOF ECO VERY WIDE 1200 E 42W 865 VW IP65 GY
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Damp-proof luminaires, classic shape with 3×1.5mm² throughwiring. Product features: High luminous efficacy: up to 135 lm/W. Type of protection: IP65. Beam angle: 110°, 90° x 60°, 30°x 80°. Through-wiring 3×1.5mm² already installed. Polycarbonate housing. Product benefits: Low flicker ≤ 5 %. Evenly distributed light. Energy savings of up to 60 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps. Easy installation, no tools required for connection. 5 years guarantee. Areas of application: Industrial and storage facilities. Car parks and underpasses. Garages. Workshops, assembly lines. Equipment / Accessories: Stainless steel clamps with safety screws included. Mounting accessories included (suspension kit, theft protection kit).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DAMP PROOF ECO VERY WIDE 1200 E 42W 865 VW IP65 GY |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 70 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1194 mm |
| Kõrgus/sügavus | 60 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 42 W |
| Efektiivne valgusvoog | 5670 lm |
| Valgusti tõhusus | 135 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 9
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.