LEDVANCE DAMP PROOF DALI 1200 32W 865 IP65 GY
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Damp-proof luminaires, classic shape, with DALI interface. Product features: High luminous efficacy: up to 139 lm/W. Type of protection: IP65. Beam angle: 110°. Product benefits: High compatibility thanks to DALI-2 certification. Premium driver with up to 100,000 h lifetime. Driver suitable for Emergency escape lighting systems acc. to EN 50172. Driver configuration and dimming possible via mains. Low flicker ≤ 3 %. 5 years guarantee. Areas of application: Industrial and storage facilities. DALI installations. Car parks and underpasses. Garages. Workshops, assembly lines. Equipment / Accessories: Stainless steel clamps with safety screws included. Mounting accessories included (suspension kit, theft protection kit).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DAMP PROOF DALI 1200 32W 865 IP65 GY |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
3Proofid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 82 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 68 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 32 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4000 lm |
| Valgusti tõhusus | 125 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.