LEDVANCE CONNECTOR BOX 5POLE L/N/PE/D+/D- 4x
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Connector boxes for recessed luminaires. Product features: 5 pole push terminal included. Suitable for recessed On-/Off-luminaires of the electric class II (L/N version). Suitable for recessed DALI luminaires (L/N/PE/D+/D-version). Product benefits: Tool-free electrical connection due to push button connector. Through-wiring possible with included connector box.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CONNECTOR BOX 5POLE L/N/PE/D+/D- 4x |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 6990 00 |
| Laius | 56 mm |
| Kõrgus | 19 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 115 mm |
Pakend: 4 | Karp: 40
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.