LEDVANCE COB STRIPS WHITE 1.5M 3000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Decorative COB Strips with warm white light and homogenous lighting effect. Product features: COB technology for homogeneous light distribution. Light color: Warm White. Flexible, bendable LED strips. Product benefits: Easy and quick installation. Homogenous lighting thanks to COB LED. Areas of application: Living areas. Indirect lighting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | COB STRIPS WHITE 1.5M 3000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 8 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.6 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
Pakend: 1 | Karp: 16
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.