LEDVANCE CEILING ROUND 210 SEN 12W 865 IP44
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEILING ROUND 210 SEN 12W 865 IP44 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 62 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Efektiivne valgusvoog | 900 lm |
| Valgusti tõhusus | 75 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 360
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.