LEDVANCE Cabinet LED Slim 500mm Two Light
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Low voltage undercabinet luminaires with linear shape. Product features: Luminous flux: up to 470 lm. Switch on and off by movements with 5 cm distance in front of the infrared motion sensor. Stepless dimming by covering the infrared motion sensor in 5 cm distance for at least one second. Material: aluminum. Product color: white. Available in two lengths: 30 cm and 50 cm. Available as single and double luminaire kit. Product benefits: Low voltage luminaire for DC operation with external driver. Very slim design. Homogenous light distribution. Easy and fast mounting on nearly every surface (adhesive tape or screws). Areas of application: Shelf and undercabinet lighting. Equipment / Accessories: External mains adapter (cable length: 1.5 m) included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cabinet LED Slim 500mm Two Light |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 37.6 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 8 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 18 W |
| Efektiivne valgusvoog | 980 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.