LEDVANCE BIOLUX HCL PANEL DALI GEN 1 625 S 41W TW DALI
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Square recessed panel luminaire, Tunable White, DALI-2. Product features: Extruded aluminum frame. Adjustable color temperature via Tunable White: 2,700…6,500 K. Version available with pre-mounted Wago-connector (Item No: WAGO 771-8517-3. 3m) for Panel 625 CSW. Very high color rendering index Ra: > 90. Product benefits: External DALI-2 driver for extended flexibility and easy installation. Low flicker light thanks to special electronic control gear. Good glare reduction (UGR < 19). Comfortable light and high color consistency. 5 years guarantee. Areas of application: Direct replacement for luminaires with fluorescent lamps. Offices, conference rooms. Reception areas, foyers, corridors, elevators. Available for grid size of 600 mm x 600 mm and 625 mm x 625 mm. Equipment / Accessories: Accessories for several mounting options available. External control gear included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BIOLUX HCL PANEL DALI GEN 1 625 S 41W TW DALI |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laele paigaldatavad valgustid Sisseehitatud paigalduslambid Pinnale paigaldatavad laternad LED Paneelid 62×62
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 620 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 620 mm |
| Kõrgus/sügavus | 50 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti kitsas valgusvoo nurk 5-10° |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 41 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4200 lm |
| Valgusti tõhusus | 102 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 48
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.