LEDVANCE AR CEIL RD V 7W 840 SYM24 BK ON LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AR CEIL RD V 7W 840 SYM24 BK ON LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 7 W |
| Valgusti tõhusus | 80 lm/W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.