HENSEL wiring strip for rated current 400 A, 2 m long
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Wiring strip for electrical connections 400 A between busbars and installation devices.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wiring strip 400A, length 2 m (Mi VS 400) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Juhtmestik ja kaablihaldus
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC001898 |
| Laius | 15.5 mm |
| Paksus | 8 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Tunnus-talitlusvool | 400 A |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.