HENSEL Terminal for direct connection on busbar 150-150 sq. mm, Cu
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 100 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Terminals for direct connection on busbars for Cu/Alu conductors, 35-150 mm².
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Terminal for busbar conection, 35-150mm2, for Cu, for busbars 12x5mm (KS 150 F) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8538 9099 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 150 mm² |
| Klambriga | 28 mm |
| Lati laius | 12 mm |
| Lati paksus | 5 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Yes |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.