HENSEL stepped glands, IP 65, Ø 30-72 mm
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Stepped grommet with a sealing range of Ø 30-72 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable entry as stepped gland, IP 65, 30-72 mm (KST 70) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Kaabli sissevedu tihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 9010 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Mudel | Suletud |
| Tihendi ulatus | 35-72 mm |
| Nimiläbimõõt | 83 mm |
| Sobib seina paksusele | 1.5-3 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.