HENSEL Mi Lastscheiderkast IP65, 1x250A NH1 3p op Rail 250A 5 polig, 300×600
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Geïsoleerde laagspanningsschakelapparatuur-combinatie in kastbouwvorm conform IEC 61439-2 voor wandopbouw. Kasten moeten geschikt zijn voor buitenopstelling; er moet rekening worden gehouden met de invloed van de weersomstandigheden op de bedrijfsmiddelen. Kastonderdelen en -deksel van slagvast polycarbonaat, halogeen- en siliconenvrij, kleur RAL 7035, transparant deksel met snelsluitingen voor gereedschapsbediening. Brandgedrag conform DIN VDE 0471 Deel 2 – Gloeidraadtest 960 °C. Maximale waterabsorptie 10 mg conform DIN 53473. Beveiligingsmaatregel: dubbelgeïsoleerd (beschermingsklasse II). Merk: HENSEL Mi-verdelers. NH-mespatroonlastscheider NH 1, 3-polig, geschikt voor railsystemen 5-polig. Beschermingsgraad: IP 65 volgens DIN EN 60529
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mi load separator box IP65, 1x250A NH1 3p op Rail 250A 5-pin, 300×600 (Mi 6480) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Kaitselüliti-lahklülitid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000249 |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 690 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Tunnus-talitlusvool Ie | 250 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 800 V |
| Sisestatava kaitsme mõõdud | NH1 |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.