HENSEL Mi HRC fuse switch disconnector box , 1xHRC 1, 3-pole 250 A+PE+N
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 20 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Enclosure for the assembly of power switchgear and controlgear assemblies up to 630 A or as single enclosure. Made of high-quality polycarbonate, total insulated. Large wall feed-throughs for the wiring between enclosures. Cable entry on all enclosure walls via metric knockouts or flanges. Enclosure for wall mounting also via external brackets or mounting rails. Enclosure with fuse switch disconnector HRC 1, 3-pole, according to IEC 60947-3 on mounting plate. With PE and N terminals for copper conductors. Lid fasteners for tool operation.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mi-Box with fuse switch disc., 1 x NH 1 (Mi 5451) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Kaitselüliti-lahklülitid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000249 |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 690 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Tunnus-talitlusvool Ie | 250 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 800 V |
| Sisestatava kaitsme mõõdud | NH1 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.