HENSEL Insteektule IP31, Pg36, Dicht, Afdichtbereik Ø 18-31mm, Grijs
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Kabelinvoer in de vorm van steeksteunen. Beschermingsgraad: IP 31. Kleur: grijs, RAL 7035. Merk: HENSEL. Type: Ste. Maat: Pg 36
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Plug-in grommet IP31, Pg36, Closed, Sealing range Ø 18-31mm, Gray (Ste 36 V) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Kaabli sissevedu tihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Mudel | Suletud |
| Tihendi ulatus | 18-31 mm |
| Nimimõõt PG | 36 |
| Sobib seina paksusele | 3-4 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.