HENSEL HRC fuse switch disconnector size 00C, bus-mounted
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Fuse switch disconnector HRC 00, 3-pole, for bus-mounting in ENYSTAR enclosure.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HRC fuse switch disconnector, NH 00C, 125A, part of ENYSTAR system (NH RT 00C) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Kaitselüliti-lahklülitid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 1090 00 |
| ETIM | EC001040 |
| Nominaalne püsivool Iu | 125 A |
| Pooluste arv | 3 |
| Kaitseaste (IP), esikülg | Muul viisil |
| Sobib sulavkaitsmetele | NH000 |
| Pealüliti variant | No |
| Turvalüliti versioon | No |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.