HENSEL grommet IP 65, size M25
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 20 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Grommets for knockouts M 25 and sealing range Ø 9-17 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Grommet IP 65, M 25, 750oC, seal. r. 9-17mm, grey RAL 7035 (EDK 25) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Kaabli sissevedu tihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 9010 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Mudel | Suletud |
| Tihendi ulatus | 9-17 mm |
| Nimiläbimõõt | 25 mm |
| Sobib seina paksusele | 1.5-3.5 mm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.