HENSEL grommet IP 55, size M16
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 50 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Grommets for knockouts M 16 and sealing range Ø 4.8-11 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Grommet IP 55, M 16, 750oC, seal. r. 4,8-11mm, grey RAL 7035 (ESM 16) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Kaabli sissevedu tihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8538 9099 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Mudel | Suletud |
| Tihendi ulatus | 4.8-11 mm |
| Nimiläbimõõt | 16 mm |
| Sobib seina paksusele | 1.5-3.5 mm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.