HENSEL flap, 12 modules
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Hinged flap for 12 modules for Mi enclosures. Hinged flap sealable and lockable with hinged flap lock (separate).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | flap, 12 modules (Mi KL 12) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC002527 |
| Laius | 249 mm |
| Kõrgus | 112 mm |
| Sügavus | 20 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.