HENSEL ENYSTAR ventilation flange for box walls 2 (270 mm)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 20 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Ventilation flange for vertical assembly on enclosure walls and to ventilate the ENYSTAR distributors in the event of extremely high internal temperatures or a risk of water condensation.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ventilation flange, IP 44 (FP BF 27) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Ventilatsiooni tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000331 |
| Kõrgus | 270 mm |
| Kapi paigalduslaius | 270 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 186 mm |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pinna liik | Töötlemata |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.