HENSEL ENYSTAR Isolator box 125 A, 4 pole + PE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 32 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Enclosure with door for the assembly of distribution boards up to 250 A intended to be operated by ordinary persons according to IEC 61439-3. Open enclosure walls for the assembly or as single enclosure with closing plates. All insulated and made of high-quality polycarbonate. Quick enclosure connection with connectors and integrated gaskets. Large wall openings for the wiring. Cable entry via flanges. Wall fastening directly on enclosure, via external brackets or with mounting profile rails. Enclosure with switch disconnector 125 A, 4-pole, according to IEC 60947-3. With PE terminal. Wiring area can be changed. With transparent doors and sealable door lockings with hand operation. Handle lockable.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Box with isolator 125 A, 4-pole, size 2, IP 65, transparent door (FP 5202) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Lülitite lahklülitid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000216 |
| Nominaalne püsivool Iu | 125 A |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-talitluspinge | 690 V |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP66 |
| Pealüliti variant | Yes |
| Turvalüliti versioon | No |
| Teenindus-/hoolduslüliti variant | No |
| Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW | 2.75 kA |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.