HENSEL combi climate gland, M 40 IP 66 / 67, RAL 7035
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 2 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Combi climate glands for knockouts M 40 and sealing range Ø 16-28 mm. To reduce condensation through pressure compensation.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable gland Combi IP 66/ IP 67, M 32, 960oC, seal. r. 16-28mm, grey RAL 7032 (KBM 40) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 12 mm |
| Materjal | polüamiid |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Materjal | Plast |
| Kuusnurga mõõtmed | 51 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 16-28 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 40 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.