HENSEL combi climate gland, M 25 IP 66 / 67, RAL 9005
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 2 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Combi-climate glands for knockouts M 25 and sealing range Ø 9-17 mm. To reduce condensation through pressure compensation. Colour: black.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable gland Combi IP 66/ IP 67, M 25, 960oC, seal. r. 9-17mm, black RAL 9005 (KBS 25) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 10 mm |
| Materjal | polüamiid |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Materjal | Plast |
| Kuusnurga mõõtmed | 32 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 9-17 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 25 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.