HENSEL cable gland, IP66/IP67/IP69, M 63 glow wire test IEC 60695-2: 960 °C
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Cable glands for knockouts M 63. Sealing range Ø 35-42 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable gland IP 66/IP 67, M 63, sealing range: 35-42 mm, for outdoor inst., grey (AKM 63) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 10 mm |
| Materjal | polüamiid |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Materjal | Plast |
| Kuusnurga mõõtmed | 74.7 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 35-42 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 63 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.