HENSEL cable gland, IP 66, M 25 glow wire test IEC 60695-2-11: 750 °C
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 20 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Cable glands for knockouts M 25. Sealing range Ø 11-17 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable gland IP 66, M 25, sealing range: 11-17 mm, for indoor inst., grey (ADG 25) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 8 mm |
| Materjal | polüamiid |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Materjal | Plast |
| Kuusnurga mõõtmed | 32 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 11-17 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 25 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.