HENSEL cable feed-through IP 67, M 32, grey
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 5 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Cable feed-through for floor knockouts M 32. Sealing range Ø 12-24 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Gland membrane, IP 66/67, M 32, sealing range: 12-24 mm, for outdoor instalation, grey (LDM 32 G) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Kaabli sissevedu tihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
4016 9300 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Mudel | Suletud |
| Tihendi ulatus | 12-24 mm |
| Nimiläbimõõt | 32 mm |
| Sobib seina paksusele | 0.5-4.5 mm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.