HENSEL cable entry cover for KV 1509, KV 9109, KV 9325, KV 9363
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 50 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
KV-cable entry cover for small-type distribution boards with 9 modules for KV 9325, KV 9363. For replacement purposes.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable entry cover, for 9 mod. KV, (KV EB 09) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Pinna- ja põrandakaablirennid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8538 1000 00 |
| ETIM | EC000083 |
| Laius | 200 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Pikkus | 200 mm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.