HENSEL busbar terminal for direct connection KS 70 Z, 10-70 mm²
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 30 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Terminals for direct connection on busbars for Cu conductors, 10-70 mm².
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Terminal for busbar conection, 10÷70mm2, for Cu, for 10 mm busbars (KS 70 Z) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 70 mm² |
| Klambriga | 21 mm |
| Lati paksus | 10 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Yes |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.