HENSEL busbar terminal for direct connection Cu/Alu 35-240 mm²
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 5 tk | Kaubaalus: 80 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Busbar terminal for direct connection for Cu/Alu conductors. Cu: 35-240 mm², Alu: 35-185 mm².
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Terminal for busbar conection, 35÷240mm2, for Cu+Al., for busbars 12×5 & 12x10mm (KS 240/12) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 240 mm² |
| Klambriga | 32 mm |
| Lati laius | 12 mm |
| Lati paksus | 5-10 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | No |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Yes |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.