Fluke Verbindingskabels (60, 90, 120 cm)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
TL935,PATCH CORD KIT
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TL935 Patch Cord Kit (60, 90, 120 cm) |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Tööriistade tarvikud
|
| Päritoluriik* | TW |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Measuring cable |
| Voolutaluvusvõime | 12 A |
| Suurim tööpinge | 60 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.