Fluke TRMS multimeter met warmtebeeldtechniek,iFlex, batterij
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Bekijken. Opslaan. Delen. De Fluke 279 FC True-RMS-multimeter met warmtebeeldtechniek helpt u bij het snel opsporen; repareren; controleren en rapporteren van vele elektrische problemen; zodat u er zeker van bent dat de problemen zijn verholpen. Spoor het probleem onmiddellijk op Multimeters met warmtebeeldtechniek zijn eerstelijns instrumenten voor storingzoeken bij elektrische apparatuur. Zij kunnen hotspots van hoogspanningsapparatuur en transformatoren controleren en oververhitting van zekeringen; draden; isolatoren; connectoren; verbinders en schakelaars opsporen. Door te scannen met de 279 FC-warmtebeeldcamera worden vele elektrische problemen op een veilige afstand snel zichtbaar. Door twee instrumenten in één te combineren; biedt de multimeter met warmtebeeldtechniek minder belasting en een hogere productiviteit. Uitgebreidere functionaliteit Geschikt voor de iFlex® (een flexibele stroomtang) om uw meetmogelijkheden uit te breiden en om stroom (tot wel 2500 A AC) te meten in krappe ruimtes of op moeilijk te bereiken plaatsen. Op het grote LCD-kleurenscherm zijn beelden en meetwaarden gemakkelijker en helderder zichtbaar. De oplaadbare batterij met een gebruiksduur van 10+ uur zorgt dat u onder normale omstandigheden de hele dag kunt doorwerken. Communiceer uw resultaten Zend met de ingebouwde Fluke Connect®-software resultaten wireless naar een smartphone en bespaar tijd bij het rapporteren om te bevestigen dat het werk is voltooid. Zoek beter naar storingen door onmiddellijk live op het scherm van uw smartphone trends te registreren en trends te bewaken. Stel rapporten op en e-mail deze; meteen vanaf locatie.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-279FC I/B Wireless TRMS Thermal Multimeter with iFlex & extra battery |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad Multimeeter
|
| Päritoluriik* | US |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000069 |
| Näidik | Graafiline |
| Mõõteulatuse valik | Käsitsi/automaatselt |
| Pinge suurim mõõteulatus, AC | 1000 V |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 1000 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, AC | 2500 A |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 0 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 50 MOhm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Temperatuuri suurim mõõtepiirkond | 200 °C |
| Mahtuvuse suurim mõõtepiirkond | 9999 µF |
| Maks. sageduse mõõtepiirkond | 1 kHz |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.