Fluke SureGrip™ industriële oppervlaktetemperatuurmeetprobe
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
De Fluke 80PK-27 SureGrip™ industriële oppervlaktetemperatuurmeetprobe is ontworpen voor compatibiliteit met elk temperatuurmeetinstrument dat geschikt is voor thermokoppels type K, heeft een miniconnector voor thermokoppels en referentiejunctiecompensatie voor lage temperaturen. Het innovatieve SureGrip™-ontwerp maakt het gemakkelijker om de probe vast te houden en u te concentreren op de meting. Ideaal voor oppervlakken in zware omstandigheden.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 80PK-27 SureGrip Industrial Surface Probe |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Elektrimõõteriistad Temperatuuriandur
|
| Päritoluriik* | MX |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Mudel | Sõrmkontakt |
| Mõõteulatus | -196-600 °C |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Ühenduskaabli pikkus | 1.2 m |
| Sondi pikkus | 203 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.