Fluke Set temperatuurmeetprobes voor pijpleidingen
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
80PK-18,TYPE K PIPE CLAMP THERMOCOUPLE PROBE KIT, 0-2.5
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 80PK-18 Pipe Clamp Temperature Probe Kit |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Elektrimõõteriistad Temperatuuriandur
|
| Päritoluriik* | MX |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Mudel | Klamber |
| Mõõteulatus | -29-149 °C |
| Materjal | Muul viisil |
| Ühenduskaabli pikkus | 1 m |
| Sondi pikkus | 64 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.