Fluke Harde koffer voor 430-serie II met rollers
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | C437-II Hard case 430 Series II with rollers |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Töökoja masinad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
4202 9219 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Must |
| Laius | 410 mm |
| Mudel | Käru |
| Kõrgus | 260 mm |
| Sügavus | 610 mm |
| Materjal | Plast |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.