Fluke Extreme koffer
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Voldoende drijfvermogen om zelfs bij een lastgewicht van 3,6 kg te blijven drijven in zeewater. Met automatisch ontluchtingsventiel voor snelle drukvereffening na veranderingen in de atmosferische druk. Met een exclusieve neopreen O-ring van 6,4 mm (0,25 inch) en sluitingen van ABS voor een perfecte afdichting.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CXT170 Rugged Pelican Hard Case |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Töökoja masinad
|
| Päritoluriik* | US |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
4202 1250 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Must |
| Laius | 258 mm |
| Mudel | Kast |
| Kõrgus | 282 mm |
| Sügavus | 133 mm |
| Materjal | Plast |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.