Fluke Extra batterijset
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-TIX5XX-SBP4 Additional Smart Battery |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Tööstusakud ja -laadijad
|
| Päritoluriik* | US |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8507 6000 00 |
| ETIM | EC003893 |
| Nimipinge | 7.2 V |
| Laius | 45 mm |
| Mudel | Liitium-ioonaku |
| Rakendus | Tsükliline |
| Mass/kaal | 146 kg |
| Mahtuvus | 2639 Wh |
| Liik | Muul viisil |
| Pikkus | 116 mm |
| Suurim laadimisvool | 0 A |
| Kõrgus koos poolusega | 116 mm |
| Max. unloading current | 0 A |
| Cycle life at 80% depth of discharge (DOD) | 0 |
| Mahtuvus 20 h | 0 Ah |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.