Fluke Elektrische tester tot 600V AC/DC – 100A AC
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Met de T5 Elektrische tester van Fluke kunt u spanning, doorgang en stroom testen met één compact instrument. Kies spanning, weerstand of stroom, en het instrument doet de rest. De T5-600 meet 600 V AC/DC, Dankzij de OpenJaw™-stroomtechnologie kunt u stroom tot wel 100 A controleren zónder het circuit te onderbreken. De optionele H5-holster zorgt ervoor dat de meetprobes en meetsnoeren altijd gereed zijn voor gebruik, en biedt u de mogelijkheid de T5 aan uw riem te bevestigen.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | T5-600 EUR1 Electrical Tester |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad Multimeeter
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000069 |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Automaatne |
| Pinge suurim mõõteulatus, AC | 600 V |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 600 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, AC | 100 A |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 0 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 0.001 MOhm |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Temperatuuri suurim mõõtepiirkond | 0 °C |
| Mahtuvuse suurim mõõtepiirkond | 0 µF |
| Maks. sageduse mõõtepiirkond | 0 kHz |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.