Fluke Electronics Combo Kit
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Fluke 179 digitale multimeter True RMS: De nieuwe multimeter-norm. De drie modellen uit de nieuwe 170-serie zijn de nieuwe standaard voor multimeters voor algemene toepassingen. Zij zijn de norm doordat zij aspecten als nauwkeurigheid, functionaliteit, gebruiksgemak, veiligheid en betrouwbaarheid in zich verenigen.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-179/EDA2/EUR Electronics Combo Kit |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad Multimeeter
|
| Päritoluriik* | US |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000069 |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Käsitsi/automaatselt |
| Pinge suurim mõõteulatus, AC | 1000 V |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 1000 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, AC | 10 A |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 10 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 50 MOhm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Temperatuuri suurim mõõtepiirkond | 400 °C |
| Mahtuvuse suurim mõõtepiirkond | 9999 µF |
| Maks. sageduse mõõtepiirkond | 99.99 kHz |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.